Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL w obronie gimnazjów. "Nikt nie potrafi odpowiedzieć, po co są te zmiany"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Nie znoszę pisuarów ,ale jak widzę to towarzystwo pszenno buraczane to mi się nie dobrze robi,nie wiem kto na nich głosuję, już dawno pownni być poza sejmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że PiS zlikwiduje gimnazja!!! Powinni jeszcze przywrócić 49 województw a PSLowców wypieprzyć z Lublina do Chełma, Zamościa, Białej, Tarnobrzega  czyli tam skąd przyszli. Swoją drogą pamiętacie jak PSL głosowało w sprawie reformy oświaty z 1999 roku, bo ja chyba mam amnezję. To samo z województwami, kiedyś bronili podziału kraju na 49 województw, a teraz pierwsi obrońcy powiatów i obecnego podziału administracyjnego. Ps. Mówienie, że Jarosław  Kaczyński głosował za gimnazjami i był w AWSie jest kłamstwem, Jarosław Kaczyński był posłem z ramienia Ruchu Odbudowy Polski (było coś takiego), piszę to choć nie jestem szczególnym sympatykiem tego polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na gęby tych trzech gimnazjalistów honoris causa z peezelu. Wszystko na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętający skoro tak wszysto dobrze pamiętasz to napisz nam proszę kto dał Rajmundowi Kaczynśkiemu wille w Warszawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to partia wsi i rolnikow.Największe spustoszenie w organizacji szkół oraz finansach gmin spowoduje planowna '"niby reforma"nie ma sie co dziwić,że PSL sie odezwało w tej kwestii.Popieram.Wiele wiejskich szkół ma w klasach 4-10 uczniów kto sfinansuje nauczycieli dla klasyVII 5-cio osobowej i VIII np.7-mio osobowej.Cała wiejska szkola w klasach 0-8 będzie liczyła 50-70 osób,przy subwencji rocznej 350-500 tys.zł,gdy koszty płac nauczycieli i obsługi wraz z pochodnymi to około 750 tys.zł,a energia,opał,pomoce naukowe,remonty itp.itd.Czy okrzyczane jednorazowe 100 tys.zł na reorganizację szkoły to pokryje?Paranoiczne zapedy doprowadzą do tego,że gminy wszystkie pieniądze wydadzą na oświatę i utrzymanie administracji.Czy o to chodzi?Już nawet p.Pawlowicz mówiła trzeba się puknąć w głowę. Soczysty uśmiech,biel zębów i artykułowane ustami wypowiedzi p.mnister nie zmniejszy wydatków,niestety.Średnia subwencja na 1 ucznia wiejskiej szkoły to około 6500-7000zł.rocznie.Każdy może przeliczyć małą szkołę i wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętający teraz samorządowiec no pisiorki który tam jeszcze jakiego nicka założy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qwy zlodziejskie z, PSL won z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryża broda Hetmana przypomina waginę maciory w czasie oproszeń w 10 miocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i wszyscy będą wdzięczni za to że jest PSL. Juz widać w sondażach, że małymi kroczkami idą w górę. Poczekajmy jeszcze trochę. Na pisuarach już się rolnicy przewieźli, za 2 lata z rolnictwa nic nie zostanie. Pisiry tak niby dbają o rolników a za ich plecami podwyższają im wiek przejścia na emeryturę, podpisują razem z PO umowę CETA, która sprawi że polski rynek zaleje żywność genetycznie modyfikowana. To wszystko dzięki Pisiorom, dodajmy jeszcze, ceny na produkty tak niskie jak nigdy, zamknięte rynki zbytu, rozprzestrzeniający się ASF, zabrane dopłaty do owoców miękkich, no i PiS to w końcu Posady i Stanowiska, i to się dla nich liczy, skoro już głosy na wsi zdobyli to teraz morda w kubeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak zlodziej okrada lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chór wujów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...